Zamknij

 

Pomimo tego, iż na rynku zadebiutowaliśmy w 2010 roku, to już zaufało nam wielu poważnych klientów, z którymi udało nam się zbudować trwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnym zaufaniu. Od konkurencji odróżnia nas wiedza i wykształcenie w zakresie finansów i bankowości, co w połączeniu z backgroundem marketingowym pozwala nam na prowadzenie skutecznych działań IR i daje naszym klientom gwarancje pełnego profesjonalizmu.

 
Global Audit and Finance S.A.

Global Audit and Finance S.A.

Global Audit and Finance S.A. to Spółka koncentrująca się na kompleksowej i specjalistycznej obsłudze podmiotów korporacyjnych w zakresie doradztwa finansowego. Naszym Klientom proponujemy analizę oraz audyt bieżącej sytuacji firmy. Poprzez współpracę z partnerami strategicznymi i specjalistami prowadzimy usługi doradztwa gospodarczego w obszarach wymagających zmian i wsparcia. 

Model działania Spółki polega na dostarczaniu Klientowi zindywidualizowanego produktu finansowego dostosowanego do jego potrzeb i oczekiwań. 

Świadczymy również usługi związane z doradztwem dotyczącym kredytów hipotecznych, które mają na celu optymalny wybór oferty instytucji finansowej. Nasi doradcy przeprowadzają analizę formalną i cenową dostępnych produktów pod kątem oczekiwań i możliwości klienta, koordynując jednocześnie cały proces niejednokrotnie związany ze skomplikowanymi formalnościami.