Zamknij

 

Pomimo tego, iż na rynku zadebiutowaliśmy w 2010 roku, to już zaufało nam wielu poważnych klientów, z którymi udało nam się zbudować trwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnym zaufaniu. Od konkurencji odróżnia nas wiedza i wykształcenie w zakresie finansów i bankowości, co w połączeniu z backgroundem marketingowym pozwala nam na prowadzenie skutecznych działań IR i daje naszym klientom gwarancje pełnego profesjonalizmu.

 
GEMIPREM

GEMIPREM

Spółka posiada ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży budowlanej. Od początku działalności inwestuje przede wszystkim w technologie związane z zabezpieczaniem i ochroną betonu i stali. Obecnie działa przede wszystkim w obszarach zabezpieczeń antykorozyjnych i ogniochronnych konstrukcji żelbetowych i stalowych.

Oferowane  produkty pozwalają na realizację kompleksowych napraw i zabezpieczeń wszelkiego rodzaju konstrukcji betonowych, żelbetowych i stalowych. Spółka produkuje materiały naprawcze PCC/SPCC na bazie cementów, podkłady i powłoki do zabezpieczeń stali zbrojeniowej żelbetu, powłoki i impregnaty chroniące beton przed korozją, dodatki do betonu, polimerowe warstwy izolacyjno-nawierzchniowe, impregnaty hydrofobizujące i uszczelniające. Znajdują one zastosowanie w zabezpieczaniu i naprawach budowli hydrotechnicznych, obiektów przemysłowych, komunikacyjnych i inżynieryjnych.

Setki zrealizowanych kontraktów i stała współpraca z zadowolonymi klientami z branży jest dla Spółki najlepszym świadectwem skuteczności oferowanych produktów i usług.