Zamknij

 

Pomimo tego, iż na rynku zadebiutowaliśmy w 2010 roku, to już zaufało nam wielu poważnych klientów, z którymi udało nam się zbudować trwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnym zaufaniu. Od konkurencji odróżnia nas wiedza i wykształcenie w zakresie finansów i bankowości, co w połączeniu z backgroundem marketingowym pozwala nam na prowadzenie skutecznych działań IR i daje naszym klientom gwarancje pełnego profesjonalizmu.

 
MINOX S.A.

MINOX S.A.

Hurtownia Budowlana

Firma Minox S.A. istnieje na rynku mazowieckim już od ponad 14 lat, w ciągu których wyrobiła sobie ugruntowaną pozycję wśród dystrybutorów materiałów budowlanych. Spółka jest częścią grupy Polskie Składy Budowlane S.A. - największej sieci hurtowni budowlanych
zrzeszającej kilkaset małych i średnich firm rodzinnych. Minox regularnie współpracuje z detalistami, inwestorami indywidualnymi oraz podwykonawcami firm developerskich. Obecnie koncentruje się głównie na dystrybucji takich materiałów jak materiały ścienne i elewacyjne, pokrycia dachowe, stolarka okienna, materiały wykończeniowe oraz produkty do wyposażenia wnętrz. O dobrej sytuacji firmy świadczy m.in. ranga inwestycji dla których dostarczała materiały – w tym dla Zamku Królewskiego w Warszawie, Muzeum Powstania Warszawskiego, Budynków Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej, Stadionu Narodowego. W maju 2011 roku Minox S.A. zadebiutował na rynku NewConnect pozyskując w ten sposób blisko milion złotych na dalszy rozwój i ekspansję. Korzystając ze zdobytych środków, firma systematycznie poszerza asortyment i zakres oferowanych usług oraz rozwija sieć przedstawicieli handlowych.