Zamknij

Burzymy stereotypy

Dla naszych klientów prowadzimy kampanie reklamowe i sponsoringowe, organizujemy eventy i konferencje. Jeśli istnieje taka potrzeba, doradzamy również w zakresie wyboru odpowiedniej strategii marketingowej. Dzięki nam regularnie aktualizowana strona internetowa (m.in. dział relacji inwestorskich) oraz odpowiednio przygotowane komunikaty prasowe staną się doskonałym źródłem informacji o Twojej firmie. Oferujemy także wsparcie w sytuacjach kryzysowych, w których właściwa komunikacja może zadecydować o zachowaniu wiarygodności Spółki.

Internet zrewolucjonizował sposób rozprzestrzeniania się informacji, które firma ma do przekazania światu. Stał się medium wykorzystywanym przez miliony ludzi na całym świecie dlatego niezwykle istotne jest, aby uwzględniać go prowadząc działania PR.

Proponujemy naszym klientom interaktywne rozwiązania, które umożliwiają skuteczną promocję w Internecie. Co więcej budowa nowej strony internetowej poprzedzona jest analizą ruchu na aktualnej witrynie oraz potrzeb grupy docelowej, do której jest skierowana. Kolejną naszą propozycją jest połączenie działań z zakresu PR oraz promocji w wyszukiwarkach internetowych, polegające na takim przygotowywaniu materiałów publikowanych w Internecie, aby były nie tylko łatwe do odnalezienia, ale również budowały pozytywny wizerunek firmy.

Współpracujemy w zakresie e-PR z licznymi serwisami internetowymi. Współtworzymy programy telewizji on-line i aranżujemy audycje radiowe z udziałem naszych klientów. Promujemy ich produkty i marki w społecznościach internetowych: na portalach społecznościowych oraz w blogosferze docierając w ten sposób z informacją do milionów Polaków.