Zamknij

 

 

 

 

 

 

NewWeb Pr to innowacyjna agencja PR świadcząca szeroki wachlarz usług z zakresu PR, IR i marketingu. Naszym celem jest dostarczenie klientowi gotowych rozwiązań, które wzmocnią jego pozycję, markę i reputację. Wierzymy, że słowa mogą zmienić wiele, a trafne argumenty przekonają największych sceptyków.

 

Nasza misja:

NewWeb PR oferuje swoim klientom usługi z zakresu komunikacji strategicznej, której celem jest wywieranie wpływu na postawy i zachowania ludzi w otaczającym ich środowisku. W ten sposób uczymy naszych klientów jak budować silne i trwałe relacje z partnerami businessowymi.

  • Realizujemy naszą misję łącząc specjalistyczną wiedzę, praktykę i zrozumienie rynku, na którym działa dana firma. Stawiamy przy tym na autorskie metody, kreatywność i przełomowe rozwiązania.
  • Nasi klienci to firmy, będące liderami w swoich dziedzinach, które inicjują zmiany i wciąż poszukują nowych rozwiązań.

Nasze wartości:

Jakość: Doskonałość w zakresie oferowanych produktów, usług oraz podejścia naszych pracowników do powierzonych im zadań

Szacunek: Pozytywne relacje pomiędzy naszymi współpracownikami, klientami i mediami

Duch przedsiębiorczości: Selektywnie wybierani pracownicy nakierowani na osiąganie sukcesów zawodowych poprzez budowanie sukcesu naszych klientów

Wzajemne korzyści: Sukces finansowy naszych klientów i pracowników