Zamknij
Czy gazety przejdą do przeszłości?
Czy elektoroniczne media wyprą kiedyś tradycyjną gazetę?
czytaj dalej >
 

Czy gazety przejdą do przeszłości?

Dziś nadal nietrudno spotkać osobę, która o poranku lubi usiąść z codzienną gazetą i kubkiem kawy bądź wieczorem przed zaśnięciem poczytać dobrą książkę. Czy te rytuały mogą odejść kiedyś w zapomnienie? Trudno sobie to wyobrazić, jednak taki scenariusz zaczyna wydawać się coraz bardziej prawdopodobnym. Coraz więcej osób decyduje się bowiem na interaktywne formy mediów  – regularnie śledzą newsy w portalach internetowych, a gdy chcą sięgnąć po ulubioną lekturę, z plecaka wyciągają czytnik e-booków typu Kindle. Niewątpliwie ma to swoje plusy – elektroniczna forma mediów jest ekologiczna, trwała i praktyczna, jednak czy te atuty zastąpią tradycjonalistom zapach dobrej książki czy szelest porannej gazety?!  Niestety, kolejne pokolenia dorastające w świecie Internetu i digitalizacji produktów stają się symbolem nadchodzącej nowej epoki i wszystkim maruderom przyjdzie się z tym pogodzić… Bezapelacyjnie decyduje o tym również ogromna siła marketingowa serwisów społecznościach, portali informacyjnych i branżowych. Wszystkie aktualności i artykuły mogą zostać opublikowane na ich łamach w kilka minut od zdarzenia, docierając do milionów użytkowników na całym świecie.  Dla PRowców i marketingowców jest to narzędzie, dzięki któremu ich przekaz trafia do odbiorców szybko i skutecznie. W tej rywalizacji tradycyjna prasa jest „bez szans”…

Konkurs na najlepszą fotografię finansową!

Kochasz robić zdjęcia i chciałbyś jedno z nich umieścić w cyfrowej ramce KODAK P76?

Jesteś niespełnionym fotografem i chcesz sprawdzić swoje umiejętności?

A może już masz zdjęcie o tematyce finansowej w swojej galerii?


New Web PR zaprasza wszystkich miłośników fotografii do udziału w Konkursie na najlepsze zdjęcie finansowe (przykładowo zdjęcie z giełd papierów wartościowych, zdjęcie byków z Wall Street, zdjęcie innych miejsc i atrybutów kojarzących się z giełdą, rynkami finansowymi, walutami itd.).

Zdjęcia na konkurs w formacie JPG można zgłaszać do dnia 29 lutego 2012 roku na adres
e-mail konkurs@newwebpr.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz danych adresowych.


Do wygrania cyfrowa ramka na zdjęcie KODAK P76.

Szczegółowe zasady konkursu w załączonym regulaminie.

 

 

Analitycy FMCM podsumowują rok na NewConnect

Nasi klienci aktywnie udzielają się w mediach. Na portalu egospodarka.pl ukazał się artykuł podsumowujący ostatni rok na rynku NewConnect opracowany przez analityków z FMCM – jednego z czołowych Autoryzowanych Doradców na rynku NewConnect. W artykule znaleźć można statystyki debiutów z ostatniego roku, przewidywania co do wpływu spowolnienia gospodarczego na rynek papierów wartościowych, jak i kilka wskazówek dla potencjalnych debiutantów. 

Konkurs na najlepszą fotografię finansową!
Ogłaszamy konkurs na najlepsze zdjęcie finansowe!
czytaj dalej >
Analitycy FMCM podsumowują rok na NewConnect
Na portalu egospodarka.pl analitycy FMCM podsumowują miniony rok na rynku NewConnect.
czytaj dalej >